Design by Nurullah Bademci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komik Mesajlar-2

Komik Mesajlar-2 Empty Komik Mesajlar-2

Mesaj  Admin Cuma Ocak 14, 2011 11:38 pm

Acıların mutluluğa engelse, umutların tamamen tükendiyse, yüreğin seni uçurumun kenarına getirdiyse DUR BEKLE!!! SAKIN ATLAMA!!! DAHA KARPUZ KESİCEKTİK!!!

Arkadaşlığın benim için çok önemli. Sen ağlarsan ben de ağlarım, sen gülersen ben de gülerim, sen camdan atlarsan.....
Ben yine gülerim.

Eğer kişi hem akıllı hem de çalışkan ise TAKDİR ET!
Akıllı değil çalışkan ise DİKKAT ET!
Akıllı olup tembel ise İKAZ ET!
Hem akılsız hem tembel ise İMHA ET!

Sen bi espriye 3 kere gülersin.
İlk olarak espri yapıldığında, ikinci olarak espri sana izah edildiğinde ve son olarak espriyi anladığında...

Seni o kadar özlüyorum o kadar özlüyorum ki...
Yediğim salatada bile seni arıyorum...
Bi HIYARın eksikliği bu kadar mı belli olur!

Apansız uyanırsan bir gecede, gözlerin dalarsa karanlığa, sıcaklık hissedersen dizlerinde bil ki altına yapmışsındır.

Birgün yavru maymun annesine sorar: anne biz niye bu kadar çirkiniz? Anne maymun cevap verir: haline şükret sen bi de bu mesajı okuyanı bi görsen!

Ciddi uyarı:
Uzaylılar dünyaya bütün güzel ve yakışıklı insanları kaçırmaya geldiler. Korkma sen tehlikede değilsin. Bu mesajı sadece elveda demek için yazdım.

Fotoğrafını çek kendini tanıtan bi yazıyla [Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Üye Olmak İçin Tıklayın...] a yolla ıraktakiler savaştan daha büyük felaketlerin olduğunu anlayıp sevinsinler.

Sensiz tv izleyemiyorum.
Sensiz odamın ışığı yanmıyor.
Sensiz müzik dinleyemiyorum.
Sensiz her yer karanlık.
NE OLUR GEL!!!

ELEKTRİK!!!

(Veee son olarak çok süper bi msj ben ilk okuduğumda çok güldüm.)

Sene 1900. Yalanın bol olduğu sene. Dedem bilmez ama babam belki bilir. Salı günü cumadan çıktıktan sonra atın üstünde yaya gidiyoruz. Aylardan temmuz, çölde kar diz boyu. Bi baktım karşımda düşman askeri çektim kılıcımı iki el ateş ettim adamı bacağından vurdum. Benim kolumu alçıya aldılar. Hastaneye son sürat gidiyoruz arabada bi damla benzin yok. O zamanlar elektrik yok mum ışığında tv izliyoruz. Birden tel. çaldı sms geldi ne göreyim biri mal mal bu mesajı okuyo saf şey!!!

:g rin::gri n:

Admin
Admin

https://ezberbozanlar.forumdizini.com

- Similar topics